HUSO suuna õppekäik Väike-Maarja valda
Traditsiooniks on saanud, et humanitaar-sotsiaalsuuna (HUSO) esimene õppekäik sügisel viib õpilased tutvuma Lääne-Virumaa huvitavate paikadega.
Traditsiooniks on saanud, et humanitaar-sotsiaalsuuna (HUSO) esimene õppekäik sügisel viib õpilased tutvuma Lääne-Virumaa huvitavate paikadega.
Võrkpallitrennid Lääne-Virumaal Kadrina keskkoolis ühendavad eri vanuses õpilasi ning pallimäng on nende seas populaarne. Urmo Nagel (14), Gertrud Kaubi (11) ja Ott Kaubi (7) kinnitavad, et võrkpall on võrratu!
Möödunud nädalavahetusel startis koolis suure hooga Rakett69 õpihuvilaager. Mitme päeva jooksul said noored 2.–6. klassi teadlased raketijuht Raimo eestvedamisel uusi põnevaid teadmisi.
20.–24. septembrini osalesid algklassid Maailmakoristuspäeval. Prügikotti sattus klaastaarat, pudelikorke, traati, kruuse, tasse, suitsukonisid, jäätise- ja kommipabereid ja palju muud, mis alevikus liikudes silma riivas. Isegi üks arvutiklaviatuur.
23. septembril käisid 6.c, 6.l, 7.c ja 7.l klassi õpilased loodusõpetuse õppekäigul Viru rabas. Programmi käigus õpiti tundma rabale iseloomulikke metsa- ja rabataimi ning saadi teadmised sellest, millele rabas liikudes tähelepanu pöörata.
Sügise sünnipäeval käisid 2.b ja 2.c klassi õpilased seiklemas Tsitres ja Muuksis. Muuksis ronisime linnamäele ning vaatasime kõrgelt klindineemikult Kolga lahele ja Juminda poolsaarele.
Möödunud õppeaasta üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor toimus 18. septembril Tartu Ülikooli keemia instituudis Chemicumis. Meie koolist kutsuti lõppvõistlusele Reele Raap ja Ott Arak.
Valik hetki 15. septembril Kadrina Keskkoolis toimunud ajarännakust aastase 1991. Osalemisega üle-eestilises projektis “Ajarännak 1991” tähistasime Eesti Vabariigi taasiseseisvumise 30. aastapäeva.
Eile oli koolimaja täis teistmoodi saginat. Koolipere saabus majja omapärastes riietes ning maja ees seisid tavapärasest vanemad sõidukid. Miks küll nii? Õpetaja Evelin Tiiteri ja 11. klassi õpilaste Marta Reimali ja Kairi Lesnõhi eestvedamisel rännati sel päeval 20. augustisse aastal 1991.
Oma esimese õuesõppe kogemuse said kooliuusikud Käsmu kaptenite külas. Kõigepealt õpetas loodusgiid orienteeruma kaardi ja kompassi abil, siis jagati retkelistele töölehed, millele sai teadmiste eest punkte koguda.