Vaatamata koolivaheajale käib koolis vilgas tegevus. Täna külastas meid Pärnumaa, Ida-Virumaa ja Järvamaa arenduskeskuste vahendusel 47 huvilist, kelle seas oli nii koolijuhte, huvijuhte kui õpetajaid.

Õpetaja Evelin Teiva sõnul avaldas meie kooli ettevõtlike tegevuste hulk ja lai ampluaa külalistele suurt muljet. "Saime juurde kindlust, et oleme Ettevõtliku Kooli programmiga liitumisel õigel teel," kommenteeris õpetaja Evelin ja lisas: "Väga värskendav oli vahetada kogemusi ning saime ideid mitmete koostööprojektide osas."

Vaata, mida külalised kooli peal tegid!

Katrin Kivi, arendusjuht


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo