Meie kooli tüdrukud Gertrud ja Anette-Meribel said hakkama vägeva asjaga! Nimelt ilmutas kirjastus Tänapäev koostöös Tähekesega laste jubejuttude uue kogumiku "Mootorsaega lepatriinu ja veel 99 eesti lapse jubejuttu".

Kogumiku koostas Tähekese peatoimetaja Ilona Martson, pildid joonistasid Märt Rudolf Pärn ja Olga Pärn. See on juba neljas kogumik, eelmine ("Üks koll läks ükskord kooli") ilmus 2018. aastal.

Meie koolist sai sel korral kogumikku lausa 3 vahvat kirjatükki. Gertrud Kaubi kirjutas 2. klassis loo "Kummituste kool". Anette-Meribel Teival läks raamatusse 2 lugu – 2. klassis kirjutatud "Vampiirkass Kitinella" ning 5. klassi töö "Saatuslik viga".

Õpilaste juhendajaks on olnud läbi aastate õpetaja Evelin Teiva.

Katrin Kivi, arendusjuht

Gertrud Kaubi ja Anette-Meribel Teiva


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo