3. detsembril toimus Rakvere Põhjakeskuses Virumaa õpilasfirmade laat, kus osales ka Kadrina Keskkooli esimene mini-minifirma. MMF Maiasmokad valmistas müügiks maitsvaid käsitöötrühvleid, mille jaoks disainiti spetsiaalne sõnumiga kinkekarp.

Seekordsele laadale oli tulnud rekordiliselt 30 õpilasfirmat, kelle seas 4.–6. klassi tiime ehk mini-minifirmasid vaid kolm.

Meie kooli noored ettevõtjad pälvisid eripreemia ning said kiita enda läbimõeldud toote ja müügitöö terviklikkuse eest. See annab ettevõtlikele tüdrukutele kindlasti terveks õppeaastaks motivatsiooni tootega edasi toimetada ja müügikogemusi saada.

Suur tänu, Lääne-Viru Arenduskeskus ja päevajuht Heleri Tamberg, sujuvalt korraldatud ürituse eest!

Maiasmokkade tegemistele saab kaasa elada FB lehel MMF Maiasmokad või jälgida Instagramis.

Evelin Teiva
MMF Maiasmokad juhendaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo