Õnnitleme kogu koolipere poolt meie armast matemaatikaõpetajat Mari Ontonit, kes pälvis VIROLi haridustöötajate tänuüritusel elutööpreemia.

6. oktoobril tunnustas Lääne-Viru Omavalitsuste Liit maakonna aasta õpetajaid ja hariduse toetajaid. Elutöö auhinna vääris meie kooli matemaatika-, keemia- ja arvutiõpetuse õpetaja Mari Onton.

Kolleegid on teda iseloomustanud järgmiselt: "Õpetajana on Mari järjekindel, hooliv, väga tagasihoidlik, kelle tegemisi-toimetamisi kinnitavad tema õpilaste head tulemused maakondlikel aineolümpiaadidel, kus on saavutatud aastaid esimese viie hulka kuuluvaid tulemusi nii keemias, matemaatikas kui ka informaatikas. Alati on Mari see, kes keerulisemadki probleemid lihtsaks muudab ja optimistlikult kõigele läheneb. Ta on musikaalne, laulab hästi, mängib viiulit, võtab osa kohaliku kogukonna kultuuritegevusest: laulab Kadrina segakooris, mängib kohalikus rahvapilliorkestris."

Oleme veendunud, et see preemia leidis omale väga õige omaniku! Veel kord palju õnne!

Mari Onton (foto: Ain Liiva)
Sven Hõbemägi, Mari Onton, Krõõt Nõmmela-Mehide (foto: Ain Liiva)

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool