Sel kolmapäeval tunnustas VIROL ainetundjate aupäeval käesoleva ja eelmise õppeaasta parimaid ainetundjaid, kes olid esindanud maakonda üleriiklikel olümpiaadidel. Samuti tunnustati õpilasi, kelle uurimistöid oli riiklikult märgatud.

Meie koolist olid tunnustamisele kutsutud Ott Arak, Kirsika Kaegas, Sonja Seppa, Angeelika Vainult, Jaagup Sulev, Markus Nõlvak, Madli Nokkur, Kaarel Karell, Henrich Axel Annula, Alexandra Laanemägi ning nende juhendajad Siret Pung, Liina Leinmets, Alis Münter, Sigrit Peets, Hegi Soosaar, Anneli Raud, Harry Laiv ja Evelin Tiiter.

Täname ja tunnustame teid ka kogu koolipere poolt!

- - -

2. juunil tunnustas Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) Rakvere Linnavalitsuse Valges saalis maakonna parimaid koolilõpetajaid. Meie kooli abiturientidest olid tunnustamisele kutsutud Karoliina Kask, Krete-Ly Salumäe ja Mart Põder.

Palju õnne tublidele koolilõpetajatele!

Egert Eenmaa, kommunikatsioonijuht


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo