Hea koolipere! Vabariigi Valitsus kiitis heaks eneseisolatsiooni ja testimise muudatuse koolides ja huvihariduses, et paremini katkestada nendes keskkondades levivaid koroonaviiruse nakkusahelaid õpilaste hulgas.

Uuendatud kord puudutab kõiki üldharidus- või kutsekooli õpilasi, kes pole vaktsineeritud ega COVID-19 läbi põdenud. Kord näeb ette, et koolis või huvihariduses aset leidnud lähikontakti korral tuleb kohe pärast sellest teadasaamist jääda koju ja teha mitte varem kui kontaktist möödumise 4. päeval koroonaviiruse PCR-test. PCR-test tuleb teha avalikes testimiskohtades. Kui testi tulemus on negatiivne, võib õpilane jätkata nii kooliskäimist kui huviringides osalemist. Muud tegevused, kus kontrollitakse COVID-tõendit, nagu kinos, teatris, kontserdil, muuseumis, spaas, kohvikus käimine, on kümme päeva pärast lähikontakti keelatud. COVID-19 sümptomite ilmnemisel tuleb õpilasel jääda koju.

Korraldus jõustub pärast koolivaheaega, alates esmaspäevast, 1. novembrist k.a.

Viirus kogub kahjuks hoogu ja muudab meie igapäevased tegevused järjest keerulisemaks. Seepärast püüame kõik teha selleks, et mitte nakatuda ja järgida kõiki reegleid ja korraldusi, mida meile kehtestatakse.

Esmaselt on tähtis aru saada, et vaktsineerimine on see tegevus, mis meid kõiki selles keerulises olukorras kõige paremini aidata võiks.

Head koolivaheaega ja olgem ikka terved!

Lugupidamisega
Arvo Pani
direktor


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo