Alates 2. septembrist 2019. a teenindab Kadrina valla õpilasi AS MK Autobuss. Lisaks õpilasliinide teenindaja muutumisele on muutunud ka Kadrina Keskkooli koolipäeva alguse muutumisega seoses õpilasliinide hommikused väljumisajad.

Liinid väljumistega Huljalt, Kõnnu teeristist, Neeruti teeristist, Võduverest ja Tokolopist väljuvad kõik varasemast 5 minutit varem. Lisandunud on hommikune õpilasliin Kihlevere-Kadrina suunal.

Uued hommikused sõiduajad on nähtavad Kadrina valla koduleheküljelt > Õpilasliinid.

Lisainfot õpilasliinide kohta annab abivallavanem Aarne Laas
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon: 322 5603

Liine teenindab AS MK Autobuss