Kadrina valla Aasta Tegija

Anna oma hääl Kadrina valla Aasta Tegija 2018 valimisel! Nominentide seas on nii Kadrina Keskkooli õpilasi kui ka õpetajaid.

Ajaloo- ja inimeseõpetuse õpetaja Evelin Tiiter ja eesti keele õpetaja Liivi Heinla ning Kadrina Keskkool ja 58. lend kandideerivad Aasta Tegija kultuuri ja hariduse valdkonna kategoorias, 10. klassi neiu Anet Sirvel ning Kadrina Karude põhikoosseisus mängivad noormehed spordi valdkonna kategoorias.

Nominentide nimekirjast leiab samuti meie kooli vilistlasi.

- - -

Käes on aeg, mil saab taas oma tähelepanu pöörada Kadrina valla tublide tegijate poole ning aidata valida aasta tegijad kolmes kategoorias: ettevõtluse/majanduse, kultuuri/hariduse ning spordi valdkonnas.

Kadrina valla Aasta Tegija 2018 poolt saab hääletada nii veebivormi, Kadrina raamatukogus ja selle filiaalides ning lehest välja lõigatud ja vallamajja viidud/saadetud hääletuslehe kaudu 15. jaanuarini 2019 k.a.

Võitjaid ning kõiki nomineerituid tunnustatakse 24. veebruaril 2018 Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamisel.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina valla Aasta Tegija