Kadrina Keskkooli koolivorm

Hea koolipere - õpilased, õpetajad, lapsevanemad! Oleme juba mõnda aega mõelnud oma koolis koolivormi sisseseadmisele. Nüüd oleme jõudnud nii kaugele, et viimaste küsitluste põhjal on koolivormi sisseseadmise poolt Kadrina Keskoolis ligikaudu 70% õpilastest ja lapsevanematest. See on arvestatav number!

Seepärast kehtestame alates 1. jaanuarist 2019. aastast ühe kohustusliku koolivormi elemendina kooli logoga triiksärgi või polosärgi. Vabatahtlikult on võimalik lisaks tellida ka teisi Kadrina Keskkooli koolivormi elemente.

Loodan, et oma kooli koolivorm aitab meid veelgi enam ühendada ja Kadrina Keskkooli erilisust esile tuua ning oma kooli üle uhkust tunda!

Täpsema info tellimise kohta leiate Kadrina Keskkooli koolivormi e-poest aadressil kadrina.swiiter.ee.

Jälgige reklaami!

Info direktorilt arvokadrina.edu.ee või huvijuhilt kristi.aimlagmail.com.

Head koolivormi kandmist!

Lugupidamisega