Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood

Alates 2019. aasta 1. jaanuarist on Kadrina Keskkoolis kohustuslik koolivormi element kooli logoga triiksärk või polosärk. Lisaks on vabatahtlikult võimalik tellida ka teisi Kadrina Keskkooli koolivormi elemente.

Juhised koolivormi tellimise kohta leiate e-poest kadrina.swiiter.ee

Täiendav info:

• Kudumite, teklite ja triiksärkide ettetellimine kuni septembri lõpuni garanteerib soovitud toote ja suuruse saadavuse.
  • Lapsele toote suurust valides tuleks arvesse võtta mõõdutabelit toote juures, lapse kasvu, kasvuvaru ja lapse kehaehitust. Tavaliselt sobib number suurem v.a laste ja meeste polod.
  • Alates suurusest 160 soovitame naiste ja meeste polosid. Naiste polod keskkooliastmes neidudele soovitame osta number suurema.
  • Palume kodulehel tellides jälgida infot, mis on esilehel, tootelehel või suundudes ostukorvi. Iga lause või märge omab mingit kindlat tähendust.
  • E-poes tuleb kauba eest kindlasti tasuda. Palume järgida juhiseid. Kui makse ei õnnestu, siis tellimus ei tule läbi.
  • Kõikide küsimuste korral palume kindlasti meiega ühendust võtta kadrina.swiiter.ee e-poes leitavatel kontaktidel.

Laadi alla plakat PDF vormingus.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood