Taas on kätte jõudnud aasta kõige pimedam aeg.

Et tõsta õpilaste teadlikkust, tervitasid kõiki 13.detsembri hommikul piirkonnapolitseinikud Martin Mikola  ja Aleksander Klasberg ning abipolitseinikud Anastasia Arsenovitš ja Kristel-Karin Kirsipuu koos meie mootorsõidukijuhi õpetaja ja teiste abistavate õpetajatega, et saada ülevaade helkuri kandmisest ning tuletada meelde selle vajalikkust.

Väga paljudel õpilastel oli helkur olemas, mõnel isegi mitu tükki. Kahjuks peaaegu 1/3 õpilastest helkurit ei olnud. Selleks, et jalakäijatena liikluses nähtav olla, saab meid kõige tõhusamalt selles aidata vaid helkur.

Mõlema kooli sissepääsu juures on ka helkuripuu. Ootame jätkuvalt kodudes kasutust mitteleidvaid helkureid, mille võib ka ise otse helkuripuu külge riputada. Õpilased, kellel helkurit ei ole, saavad selle sealt võtta ning ennast õues liigeles turvalisemalt tunda.

Sooja jõuluootust!

helkur

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel