Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad suvel (17. juuni - 30. august).

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja koostöövõrgustiku "Ettevõtlikkuse edendamiseks" maikuu uudiskirjast saab lugeda kuidas kooli koostöö kohalike ettevõtetega tekitab õpilastes...

9. mai varahommikul algas pikk bussisõit Leetu sõprusfestivalile. 9 tundi hiljem võeti meid ja lätlasi Josvainiais tantsu ja kõnedega vastu. Samal õhtul toimus kontsert...

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad riigipühale eelneval päeval, suurel reedel ja koolivaheajal (18.-26. aprillini).

Koolivormi vestide ja pihikutega saate enne e-poest ostmist tutvuda koolis, kõik suurused on proovimiseks kohapeal. Lisainfo klassijuhatajalt.

Vabariigi aastapäeval anti üle Kadrina valla 2019. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu kaheksa, välja jagati 3400 eurot uurimistööde toetuseks.

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad koolivaheajal (25. veebruarist - 1. märtsini).

Selle aasta veebruaris, märtsis ja aprillis käib õpilasesindus ette teatamata klassides vaatamas, kui palju kantakse koolivormi elemente.

Head Kadrina Keskkooli koolivormi tellijad! 8. jaanuaril kell 14-17 saab Kadrina Keskkoolis kätte tellitud polosärgid ja triiksärgid ning teklid ja lipsud-lehvid.

Alates 7. jaanuarist alustab õpilasliinil nr 2 (Kuriso-Kadrina) buss sõitu 5 minutit varem.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia