Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad riigipühale eelneval päeval, suurel reedel ja koolivaheajal (18.-26. aprillini).

Koolivormi vestide ja pihikutega saate enne e-poest ostmist tutvuda koolis, kõik suurused on proovimiseks kohapeal. Lisainfo klassijuhatajalt.

Vabariigi aastapäeval anti üle Kadrina valla 2019. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu kaheksa, välja jagati 3400 eurot uurimistööde toetuseks.

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad koolivaheajal (25. veebruarist - 1. märtsini).

Selle aasta veebruaris, märtsis ja aprillis käib õpilasesindus ette teatamata klassides vaatamas, kui palju kantakse koolivormi elemente.

Head Kadrina Keskkooli koolivormi tellijad! 8. jaanuaril kell 14-17 saab Kadrina Keskkoolis kätte tellitud polosärgid ja triiksärgid ning teklid ja lipsud-lehvid.

Alates 7. jaanuarist alustab õpilasliinil nr 2 (Kuriso-Kadrina) buss sõitu 5 minutit varem.

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad koolivaheajal (24. detsember 2018 - 6. jaanuar 2019).

Anna oma hääl Kadrina valla Aasta Tegija 2018 valimisel! Nominentide seas on nii Kadrina Keskkooli õpilasi kui ka õpetajaid.

Kadrina valla haridusstipendiumi eesmärk on tunnustada Kadrina valla õpilasi ja üliõpilasi edukas uurimis-, teadus- ja/või praktilises ning loovtöös. Lisaks tunnustada...

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia