Reedel, 17. novembril toimus 1.a klassis uudishimulike isade päev. Kõikidel klassi isadel oli võimalik terve päeva meie tegemistest osa saada.

Koolipäeva esimeses pooles sai uudistada, kuidas tänapäeval koolitunnid välja näevad. Nii panime enda klassi isa usinalt matemaatikat harjutama, lustakaid liikumismänge mängima, rütmiliselt tainast rullima ja nostalgilist koolitoitu mekkima.

Viimases koolitunnis olime meie jälle omakorda uudishimulikud, sest isa Villu tutvustas põnevat kosmoselendude maailma. Nägime ja kuulsime palju põnevat ning laste küsimusi oleks jätkunud veel 2-3 koolitunniks.

Pimeduse saabudes olid 1.a klassi aknad pikalt valgustatud, sest toimus uudishimulike papside õhtu. Saime üheskoos joonistada, mängida liikumismänge ja  põrandarobotitega põnevaid väljakutseid lahendada. Ühelt korraliku peo hulka kuulus loomulikult ka tants ja magus kringel.

Pikk tänupai kõigile osalejatele, kes reedese päeva toredaks ja vahvaks muutsid!

1.a klassi õpilased ja õp Evelin Teiva

Fotod: Marge Schwindt ja Evelin Teiva

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel