1. juunil tunnustas Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) Sõmerul käesoleva õppeaasta parimaid ainetundjaid, kes on saavutanud häid tulemusi üleriiklikel olümpiaadidel, ainevõistlustel ja konkurssidel.

Meie koolist olid tänuüritusele kutsutud järgmised õpilased ja nende juhendajad: Roosi Erleen Hakman, Anni Meeri Klaus, Liisa Pilv, Andri-Markus Pirak, Sander Talpas (juhendaja Aino Põldaas); Anette-Meribel Teiva (juhendaja Evelin Teiva); Lisette Toming (juhendaja Kirsti Kasemets); Kirsika Kaegas (juhendaja Siret Pung); Maarja Mölder (juhendaja Marika Randver); Saamuel Palu (juhendajad Evelin Tiiter ja Jane Palu); Kairi Lesnõh (juhendaja Harry Laiv); Sonja Seppa (juhendaja Sigrit Peets).

Täname ja tunnustame teid ka kogu koolipere poolt!

Fotod: Ain Liiva


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool