25. mai õhtul toimus koolimajas 1.a klassi laste ja lastevanemate ühine klassiõhtu. Kokku oli tulnud 18 peret. Mitmetunnist üritust aitasid korraldada 6.a klassi ettevõtlikud õpilased Anette-Meribel Teiva ja Karin Aas koos klassijuhataja Evelin Teivaga.

Õpilased olid peredele ette valmistanud erinevad aktiivsed tegevused, mida õpilased said teha nii omavahel kui koos peredega.

Kahoodi kambris pandi proovile enda teadmised Kadrina Keskkoolist. Lõbusate sõnade töötoas mõistatati laste ja pereliikmete vahel Aliase mängu põhimõttel erinevaid sõnu. Nobedate näppude töötoas toimus perede vahel vilgas veebipõhine kabelahing, mis tekitas üksjagu hasarti nii lastes kui emades-isades.

Kõige suuremat elevust tekitas aga väledate jalgade töötuba, sest seal panid füüsilise jõu ja graatsia proovile ka kõik lapsevanemad. Lustlikud tegevused sisaldasid nii kommide söömist, erinevaid füüsilisi katseid kui ka heeringa tuulutamist.

Pea 1,5 tunnist aktiivset lustimist lõppes õhtu ühise maiustamisega.

Õpilastele ja vanematele meeldis teistmoodi üritus väga ning loodetavasti jäi ka 6.a ettevõtlikel uueks õppeaastaks ägedaid ideid, mida ellu viia.

Marge Abner, 1.a klassijuhataja

Evelin Teiva, 6.a klassijuhataja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo