Sel nädalal on meie õpilased mõnusal koolivaheajal. See on suurepärane võimalus, et kätte võtta mõni põnev raamat. Kirjanduslik soojendus sai tehtud juba möödunud neljapäeval, kui võeti osa suurest ettelugemispäevast.

Raamatukogude aasta jätkub 20.–30. oktoobrini toimuvate üle-eestliste raamatukogupäevadega "Kohtume raamatukogus".

20. oktoobril toimus traditsiooniline ettelugemise päev juba 29. korda. Sel korral oli päev pühendatud aprillis 90. sünnipäeva tähistanud Aino Pervikule ja kandis pealkirja "Ühes väikeses Perviku raamatus". Ka meie koolis loeti klassides ja raamatukogus ette armastatud kirjaniku loomingut.

3. klassid käisid ette lugemas hoopiski Kadrina lasteaias oma eelmistest rühmades – Mesimummud ja Lepatriinud. See on kujunemas justkui traditsiooniks, et ettelugemispäeval käiakse ka lasteaialastele ette lugemas.

Ettelugemine – sellest saab algus sõprus raamatuga!

Aino ja Anneli raamatukogust


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo