Täna tunnustasime möödunud õppeaasta tublisid 5.–12. klassi õpilasi, kes maakondlikel ja vabariiklikel olümpiaadidel kõrgeid kohti saavutasid.

Eelmise aasta lõpuklasse (9. ja 12. klass) tänasime nende lõpetamisel.

Maakonnas jõudsid esimese kuue sekka meie õpilased 2020/2021. õppeaastal lausa 67 korral. Vabariigis saavutati geograafias 34. koht, bioloogias 26. koht, eesti keeles 4.–6. koht, kirjanduses 2.–3. koht ja eesti keele uurimustöös 2. ja 4. koht.

Meie tublid õpilased:

  • Gertrud Kaubi – 2. koht matemaatikas
  • Mariel Rego – 4.–5. koht matemaatikas
  • Carmen Leis – 6. koht matemaatikas
  • Eva Kiipus – 1. koht eesti keeles
  • Kristo Kurve – 2. koht eesti keeles
  • Eliise Nigol – 3. koht eesti keeles
  • Lisette Järvi – 5.koht eesti keeles
  • Elise Tõnurist – 1. koht eesti keeles, 4. koht eesti keeles
  • Rutt Eleanor Hakman – 2. koht eesti keeles
  • Nete Pilv – 3. koht eesti keeles
  • Rainer Järvsoo – 5. koht ühiskonnaõpetuses
  • Ott Arak – 1. koht loodusteadustes
  • Kirsika Kaegas – 1. koht eesti keeles, 3. koht eesti keeles, 3. koht loodusteadustes, 5. koht geograafias, 5.–6. koht matemaatikas
  • Kätriin Kotiesen – 3. koht eesti keeles
  • Klara Kiur – 4. koht eesti keeles
  • Urmo Nagel – 4. koht geograafias
  • Reele Raap – 1. koht loodusteadustes, 1. koht keemias, 2. koht matemaatikas, 2. koht geograafias, 4. koht füüsikas, 6. koht bioloogias
  • Ketlin Rebane – 2.–3. koht eesti keeles
  • Laura-Eliise Sokk – 3. koht loodusteadustes, 3. koht füüsikas, 5. koht inimeseõpetuses
  • Tähti Pallon – 3. koht inimeseõpetuses, 5. koht loodusteadustes
  • Lisete Kalvet – 5. koht eesti keeles
  • Sonja Seppa – eesti keele uurimustöö 1. koht maakonnas, 2. koht vabariigis. 1. koht kunstiõpetuses, 6.–7. koht inglise keeles
  • Emilia Peil – 3.–4. koht inglise keeles
  • Markus Nõlvak – 5. koht eesti keeles
  • Mihkel Eslon – 4. koht füüsikas
  • Karoliina Kask – eesti keele uurimustöö 1. koht maakonnas, 2. koht vabariigis.
  • Hanna-Eliise Liivak – eesti keele uurimustöö 2. koht maakonnas, 4. koht vabariigis
  • Mart Põder – 3.–5. koht eesti keeles
  • Krete-Ly Salumäe – 4. koht matemaatikas
  • Henrich Axel Annula – 6.–7. koht inglise keeles

Aitäh teile ja teie juhendajatele! Oleme teie üle väga uhked!

Egert Eenmaa, huvijuht

2020/2021. õppeaasta aineolümpiaadidel kõrgeid kohti saavutanud õpilased

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Tervist edendavate koolide (TEK) võrgustik
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm