Eile toimus koolis esmakordselt virtuaalreaalsuspäev. Ettevõtmine sai teoks tänu koostööle Põltsamaa Ühisgümnaasiumiga ning kooli töötajate Raimo, Holgeri ja Heleni südikale eestvedamisele.

Päeva jooksul oli 8.a ja b ning 9.a ja b klassidel võimalik tutvuda erinevate hariduslike, meelelahutuslike ja noorsootööalaste virtuaalprogrammidega. Erinevate kogemuste omandamiseks ja võrdlusmomendi loomiseks tuli noortel koostada geomeetrilisi kujundeid nii tavapärasel füüsilisel kujul kui hiljem virtuaalprogrammis. Päeva lõpus andsid noored kogetust tagasisidet ning ühtlasi said ka õpetajad panna end uudses tehnoloogiamaailmas proovile.

Põnevaid töötubasid viisid läbi Põltsamaa Ühisgümnaasium, Insplay, Baasjaam ja Eesti Noorsootöökeskus.

Egert Eenmaa, huvijuht

VAATA VEEL PILTE

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel