Head lapsevanemad! Seoses riigigümnaasiumi avamisega Rakveres 2022. aastal on Kadrinas käivitatud arutelu, mil moel tagada Kadrina Keskkoolis jätkusuutlikkus ning kvaliteetne ja konkurentsivõimeline gümnaasiumiharidus.

Selleks on kodanikualgatuse korras loodud Kadrina Hariduskogu, mis koosneb kaheteistkümnest töörühmast. Ühe töörühma moodustaksid Kadrina Keskkooli lapsevanemad. Teie roll, head vanemad, kooli tuleviku osas kaasamõtlemisel on äärmiselt oluline. Seoses sellega on soov luua Kadrina Keskkooli lastevanemate kogu, kuhu kuuluksid lapsevanemate esindajad igast klassikollektiivist. Ühtlasi on vajalik valida esindajad (5 lapsevanemat) Kadrina Hariduskogu töörühma.

Selle teema aruteluks, informatsiooni ning selgituste jagamiseks kutsun kokku Kadrina Keskkooli lastevanemate üldkoosoleku 26. veebruaril k.a algusega kell 18 Kadrina Huvikeskuse saalis.

Kui keegi teist tunneb, et on valmis võtma vastutust, esindamaks oma lapse klassi lastevanemaid lastevanemate kogus, andke palun eelnevalt sellest teada klassijuhatajale või kooli direktorile e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Teie osavõtt üldkoosolekust on väga vajalik!

Lugupidamisega
Arvo Pani,
direktor


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo