Neljapäeval, 19. detsembril külastas meie kooli autoralli maailmameister Ott Tänak, teda saatsid suurettevõtja ja rallipaari Tänak-Järveoja kauaaegne toetaja Oleg Gross ning Ott Tänaku hea sõber ja toetaja Georg Gross.

Ralli maailmameister oli kutsutud Kadrinasse novembris toimunud IT- ja nutifestivalile CADrina, kus tänavusel juubeliüritusel tehti kummardus Ott Tänakule ja Martin Järveojale. Arusaadavatel põhjustel ei õnnestunud tal seekord tulla.

Kuu hiljem aset leidnud kohtumisel sai ralliäss aga koolipere kogu tähelepanu.

Ühispilt kohtumiselt maailmameistriga

 

Meediakajastusi

Virumaa Teataja: "Helikopteriga kooli staadionile maandunud ralliässa saatsid aastate eest tema karjäärile hoo sisse lükanud suurärimees Oleg Gross koos samuti Eesti rallispordis tegeva poja Georg Grossiga."

Loe lähemalt: Autoralli maailmameister Ott Tänak tegi neljapäeva hommikl üllatusvisiidi Kadrina keskkooli

Virumaa Teataja: "Ajalooline ja ainukordne oli maailma kiireima roolikeeraja eilne Kadrina keskkooli külastus. See sai teoks suuresti tänu kohalikule ettevõtjale, Ott Tänaku mentorile ja hooandjale Oleg Grossile."

Loe lähemalt: Ott Tänak rallis Kadrinasse kopteriga

Kuulutaja: "Neljapäeva hommikul sai Kadrina Keskkoolile osaks eriline sündmus, millest ilmselt iga haridusasutus Eestis praegusel ajal unistab – õpilastele rääkisid rallist maailmameister Ott Tänak, Eesti meister Georg Gross ja ettevõtja Oleg Gross, kes on toetanud Tänakut tema teel tippu ka kõige keerulisematel aegadel. Senini pole maailmameister ühtegi sarnast koolikülastust teinud."

Loe lähemalt: Maailmameister Ott Tänak külastas Kadrina kooli


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo