Lahtiste uste päev

Lugupeetud emad-isad! Täname teid kõiki, kes te osalesite eelmisel lahtiste uste päeval veebruarikuus. Tuletame meelde, et lähenemas on 10. aprill, meie kolmas lahtiste uste päev sel õppeaastal.

• Ootame teid kooli oma laste tundidesse!
  • Pakume jätkuvalt teile võimalust oma lapse klassis ennast õpetaja rollis proovile panna. Võib koopereeruda veel mõne ema või isaga ja viia läbi ühistunni. Vajalik eelnev kokkulepe vastava aineõpetajaga!
  • Tunni ajal on soovijail võimalus seminari vormis kohtuda meie kooli sotsiaalpedagoog Kai Tamme, HEV laste õppe koordinaator Reesi Sirvi ja psühholoog Tiiu Kermiga. Seminar toimub C-korpuse 3. korrusel Reesi Sirvi klassis.

Korraldus

1. Oma soovid tundides (vt e-päevikus tunniplaani) viibimiseks, õpetajaks olemiseks, seminaril osalemiseks, kohtumiseks direktoriga ning lõunastamiseks kooli sööklas, palume päeva paremaks korraldamiseks registreeruda alates teate ilmumisest kuni 9. aprillini.
  2. Üleriided palume jätta oma lapse garderoobi. Oleme tänulikud, kui järgite meie kooli kodukorda ja võtate kaasa ka vahetusjalanõud.
  3. Tunnist/klassist tundi/klassi liikumisel kasutage laste suunavat abi. Samuti aitavad teid meelsasti meie suures koolimajas orienteerumisel kõik koolitöötajad.
  4. Lõunasööki saate osta kooli sööklast teile sobival ajal alates kella 12st. Sööklas saab toidu eest maksta ka pangakaardiga. Hind sõltub valikutest.

Registreerumine e-päevikus.

Kadrina Keskkooli direktori nõukogu nimel Ingrid Vaikmaa