Arutelu küberkiusamisest

Füüsilise vägivalla ning sõnalise kiusamise kõrval esineb järjest rohkem ka küberkiusamist. Et antud teemale tähelepanu pöörata, viisid sotsiaalpedagoog Kai Tamm ja eripedagoog-nõustaja Reesi Sirvi jaanuaris II kooliastme õpilastele klassijuhataja tundides läbi mängulise arutelu küberkiusamise teemal.

Mängu käigus tekkis lastel vahva võistlusmoment, kuid samas ka võimalus küberkiusamise teemal mõtisklemiseks, enda kogemuste jagamiseks ning erineva arvamuse avaldamiseks.

Lapsed said teada, kuidas küberkiusamist ära tunda, mida sellises olukorras nii kannataja kui kõrvalseisja rollis ette võtta ning kuidas küberkiusamist ennetada. Kõik osalenud klassid olid aktiivsed kuulajad ja kaasa mõtlejad. Aitäh Teile!

Sotsiaalpedagoog Kai Tamm
Eripedagoog-nõustaja Reesi Sirvi