Jõuluootus

Traditsiooniline jõululaat Kadrina Keskkoolis, jõulupeod õpilastele, jõulukontsert kõigile vallaelanikele ja külalistele, algklasside jõuluüritus Tallinnas, advendiaja avamine.

Reedel, 21. detsembril kell 9.15-13.00 Kadrina Keskkooli JÕULULAAT.

JÕULUPEOD toimuvad 18., 19. ja 20. detsembril huvikeskuse saalis.

• T, 18. detsembril kell 12.40 jõulupuu 7.-8. klassidele
  • K, 19. detsembril kell 12.40 jõulupuu 4.-6. klassidele
  • N, 20. detsembril jõuluhommik 1.-3. klassidele
  • N, 20. detsembril kell 18.00 KALLE GALA 9.-12. klassidele ja vilistlastele

Esmaspäeval, 17. detsembril kell 18.00 huvikeskuse saalis Kadrina Keskkooli õpilaste JÕULUKONTSERT kõigile vallaelanikele ja külalistele.

Ootame kuulama-vaatama!

Reedel, 14. detsembril kell 11.40 huvikeskuse saalis Kadrina Kunstidekooli õpilaste JÕULUKONTSERT 1.-3. klassidele.

Neljapäeval, 13. detsembril on 1.-3. klassid jõuluüritusel ja õppekäigul Tallinnas.

• Bussid väljuvad kooli eest kell 8.45
  • Jõuluetendus NUKU teatris
  • Õpitöötoad Energia avastuskeskuses

Reede, 7. detsember on isemeisterdatud jõulukaartide huvijuhile esitamise tähtaeg.

3. detsembrist raamatukogus avatud jõuluteemaliste raamatute näitus. Tule vaatama!

Esmaspäeval, 3. detsembril huvikeskuse saalis ADVENDIAJA AVAMINE. Kaunistame kuusepuu ja süütame esimese advendiküünla.

• 1. tunni ajal 1.-6. klassid (I ja II kooliaste)
  • 2. tunni ajal 7.-12. klassid (III ja IV kooliste)

Esinevad mudilaskoor, õpetaja Elene laululapsed ja õpetaja Ebe tantsulapsed.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused Jõuluootus