Täna oli 11. klassil võimalik kehalise kasvatuse tunnis katsetada rulluisutamist. Selle tegid võimalikuks klassivennad Siim ja Rasmus ning Rakvere rulluisuklubi Bont juhendajad, kes andsid õpilastele väärt tunni kuidas uiskudega seista, sõita, pöörata ja pidurdada.

Pärast tänast tundi on nii mõnelgi algajal julgem tunne kevadisel kergliiklusteel sõitma minna.

Aitäh Rakvere rulluisuklubile selle võimaluse eest! Soovitame teistelegi!

Egert Eenmaa, kommunikatsioonijuht

Lisaks üheteistkümnendikele said rulluisutamise nõksude õpetust ka 4. klassi õpilased. Kehalise kasvatuse õpetaja Rutt Kuusemäe: "Küll on tore, kui vilistlaste hulgas on neid, kes oma oskustega soovivad tunde põnevamaks muuta! Aitäh, Reet Kruusmann perega! Tegid tänase 4.a klassi tütarlastele toreda rulluisutamise tunni! Loodame sellist koostööd ka edaspidi!"

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Haridus- ja Noorteamet