Laupäeval, 9. aprillil toimus Vändras 56. lahtise mati võistlused maadluses, samas toimus ka laste seeriavõistluse etapp kreeka-rooma ja naistemaadluses. Kokku osales peaaegu 180 maadlejat.

SK Kadrina oli esindatud kokku kuue Kadrina Keskkooli noore maadlejaga.

Vändra lahtise mati võistlusel osales Sander Aasa, kes saavutas kuni 15-aastaste poiste kehakaalus –38 kg kolmanda koha.

Eesti Maadlusliidu laste seeriavõistlusel presidendi karikatele saavutas Katre Roots naistemaadluse kehakaalus –40 kg samuti kolmanda koha. Selles kehakaalus oli võistlus eriti tasavägine. Kolm tüdrukut said võrdselt kolm võitu ja ühe kaotuse. Katrele sai saatuslikuks üks ülekaalukas punktivõit. Karoline Ojalill (–35 kg) saavutas tubli neljanda koha. Renita Roots (–30 kg) sai kaheksanda koha ning Kaspar Ojalill (–29 kg) ja Mirko Sild (–47 kg) olid üheksandad.

Ivar Abner
SK Kadrina maadlustreener

Katre Roots – III koht
Sander Aasa – III koht

- - -

Caaro SK maadlejatest võitis Aron Lavrits kehakaalus –65 kg kindla esikoha. Aron alistas kiirelt kõik oma vastased ja tasuks järjekordne kuldmedal.

Kehakaalus –38 kg sai kolme võiduga finaali Steven Objartel. Finaalis oli vastane selgelt parem ja seljatas Steveni. Tulemuseks II koht ja väärt hõbemedal.

Marger Pormann
Caaro SK treener

Aron Lavrits – I koht, Steven Objartel – II koht

Toetajad