7.–9. detsembrini kolme päeva jooksul erinevatele vanustele mõeldud maakondlikel kergejõustiku jõuluvõistlustel said kõige nooremad võistelda oma aastanumbri sees sündinutega.

Alates U14 vanuseklassist võistlesid kahe erineva sünniaastaga noored koos. Näiteks U14 vanusegruppi kuulusid 2008.–2009. aastal sündinud noored, kes uue aastanumbri tulekuga liiguvad ühe koha võrra edasi uude vanuseklassi või saadakse oma praeguses vanuseklassis aasta võrra nooremad konkurendid kõrvale, seega aastal 2022 moodustavad U14 vanuseklassi juba 2009.–2010. aastal sündinud.

Nii oligi jõuluvõistlus viimaseks mõõduvõtmiseks, mil kehtisid veel vanad vanuseklassid ning uuel aastal tuleb osadel võistlejatest kohaneda nii kõrgemate ja pikemate tõkkevahede kui ka raskemate heite-, tõuke- ja viskevahenditega.

Tänavustel võistlustel kuue parema hulka jõudnute tulemused:

Tüdrukud 2013

Mithra MoosesII koht 60 m tõkkejooks (12,16); II koht kaugushüpe (2.76)

Lisete Talpas – 5. koht 60 m jooks (10,99); 6. koht kaugushüpe (2.56)

Mirelle Semjonov – 6. koht 60 m tõkkejooks (12,93)

Poisid 2012

Kermo RuutupõldII koht 60 m jooks (9,36); III koht kaugushüpe (3.48)

Tristan Valdmets – 6. koht 60 m jooks (9,86); 6. koht kaugushüpe (3.29)

Tüdrukud 2011

Eliise PiispeaIII koht 60 m jooks (9,69); III koht 60 m tõkkejooks (10,80); 4. koht kaugushüpe (3.44); 4. koht kõrgushüpe (1.05)

Marta Mitt – 5. koht 60 m tõkkejooks (11,25); 6. koht 60 m jooks (9,91); 6.–7. koht kõrgushüpe (0.95)

Karolin Olev – 6.–7. koht kõrgushüpe (0.95)

Poisid 2011

Andreas RegoIII koht 60 m tõkkejooks (11,31); III koht kaugushüpe (3.70); III–IV koht 60 m jooks (9,53); 4. koht kõrgushüpe (1.00)

Tüdrukud 2010

Gertrud KaubiI koht kaugushüpe (4.01); II koht 60 m jooks (9,02); III koht 60 m tõkkejooks (10,59); III koht kõrgushüpe (0.95)

Anette-Meribel Teiva – 4. koht 60 m tõkkejooks (10,62); 4. koht kaugushüpe (3.48); 5. koht 60 m jooks (9,33)

Tüdrukud U14

Lii MittIII koht 60 m jooks (9,16); 4.-5. koht 60 m tõkkejooks (10,52)

Poisid U16

Roger PiltI koht kaugushüpe (5.46); 5. koht 60 m jooks (8,14); 5. koht 60 m tõkkejooks (10,27)

Tüdrukud U18

Rosabel KloppI koht 60 m jooks (8,94); II koht 60 m tõkkejooks (10,46); II koht kaugushüpe (4.41); III koht kõrgushüpe (1.35); 6. koht kuulitõuge (8.99)

Poisid U18

Gregor Pilt – 5. koht kuulitõuge (10,91)

Ülle Kink
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm