Lääne-Virumaa 2010.–2013. aastal sündinud laste kergejõustikuvõistlusest, mis leidis aset 1. juunil, võttis osa 14 SK Kadrina noort kergejõustiklast.

Tegemist oli 1.–4. klassi lastega ja osadele oli see võistlus üldse esimeseks tõsiseks mõõduvõtuks omavanustega. Läks hästi ja väga hästi ning need, kes seekord veel esikuuikusse ei mahtunud, said toreda võistluskogemuse.

Meie paremad võistlustulemused:

Tüdrukud 2013

Mirelle SemjonovI koht 60 m jooks (10,72); I koht kaugushüpe (2.74); II koht 300 m jooks (1.02,63); 4. koht pallivise (13.00)

Poisid 2013

Ott Kaubi – II koht pallivise (23.00); 5. koht 300m (1.08,40); 6. koht 60m (10,86)

Poisid 2012

Kermo RuutupõldI koht kaugushüpe (3.45); II koht 60 m jooks (9,64); 4. koht 300 m jooks (58,48)

Tüdrukud 2011

Lisann Uusküla – I koht 60 m jooks (9,04); I koht pallivise (33.00); I koht kaugushüpe (3.30); 5. koht 300 m jooks (1.00,60)

Eliise PiispeaI koht 300 m jooks (59,23)

Marta MittII koht pallivise (32.00); III koht 300 m jooks (59,71)

Karolin Olev – 5. koht pallivise (20.00)

Poisid 2011

Andreas RegoI koht kaugushüpe (3.47); 4. koht pallivise (30.00); 4. koht 300 m jooks (58,16); 5. koht 60 m jooks (9,71)

Tüdrukud 2010

Gertrud KaubiI koht pallivise (32.00); I koht kaugushüpe (4.06); III koht 60 m jooks (8,86); 4. koht 300 m jooks (55,78)

Anette-Meribel TeivaIII koht 300 m jooks (55,13); 6. koht pallivise (25.00); 6. koht kaugushüpe (3.53)

Mirell Maasing – 5. koht pallivise (25.00); 5. koht 300 m jooks (56,19)

Poisid 2010

Revor Mägi – 4. koht 300 m jooks (56,16); 5. koht 60 m jooks (9,96)

Ülle Kink,
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Kadrina tublid noored kergejõustiklased
Kadrina tublid noored kergejõustiklased

- - -

27. ja 28. mail toimunud Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlustel 6. parema hulka jõudnud Kadrina Keskkooli noorte tulemused:

Tüdrukud U14

Kärolin MaasingIII koht 600 m jooks (2.14,57)

Kadrina Keskkool (Adele Jäetma, Kärolin Maasing, Lii Mitt, Elerin Pilt)III koht 4x100 m teatejooks (1.05,55)

Adele Jäetma – 6.–7. koht kõrgushüpe (1.25)

Tüdrukud U18

Rosabel KloppI koht 100 m jooks (13.99); I koht kaugushüpe (4.64); II koht 800 m jooks (2.47,56)

Poisid U14

Albert Pukk – 5. koht 60 m jooks (9.36); 6. koht kaugushüpe (3.78); 6. koht kuulitõuge (9.01); 5. koht kettaheide (21.21)

Poisid P16

Roger PiltII koht 100 m jooks (12.92); III koht kaugushüpe (5.08); 6. koht kettaheide (25.38)

Ülle Kink,
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener