Kadrina Keskkooli õpilased esinesid väga tublilt 36. Eesti omavalitsuste talimängudel 29. veebruarist – 1. märtsini Viru-Nigula vallas. Koolinoored lõid kaasa lauatennises, ujumises ja males.

Lauatennisemängijad (võistlesid Aseris) saavutasid tihedas ja tugevas konkurentsis 6. koha. Kadrina 6-liikmelisest võistkonnast pooled olid meie kooli õpilased: Siim Arak, Mihkel Arak ja Kairi Manninen.

Ujujad (võistlesid Kundas) said üldarvestuses 16. koha. Kadrina valla ujumistiim koosnes tervenisti Kadrina Keskkooli õpilastest. Võistkonda kuulusid Rosabel Klopp, Arleen Klopp, Karolina Mitt, Laura-Eliise Sokk ja Maigron Matsiselts.

Malevõistkond oli Kunda Ühisgümnaasiumi saalis samuti tubli, tasuks 19. koht. Meie valla rivistuses võistles viis mõttemeistrit, nende seas kaks Kadrina kooli õpilast: Rainer Järvsoo ja Mirtel Römer.

Kadrina vald saavutas üldarvestuses 50 omavalitsuse seas 15. koha. Väikeste valdade (kuni 8000 elanikku) arvestuses saavutati 6. koht, kokku oli väikeste valdade grupis 21 omavalitsust. Spordialadest oli meie vald esindatud meeste korvpallis (eelturniir), lauatennises, males, ujumises, suusatamises, mäesuusatamises, lumelauasõidus ja juhtide võistluses.


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo