Laupäeval, 29. veebruaril toimusid Viljandis Eesti meistrivõistlused maadluses õpilaste vanuseklassis. Võisteldi kõigis kolmes maadlusstiilis: kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses.

SK Kadrina osales kolme võistlejaga ning koju tuldi nelja auhinnaga.

Naistemaadluses jõudsid Keitlin Meribel Mägi (-50 kg) ja Helena Victoria Viise (-66 kg) finaalkohtumisele, kuid mõlemad tüdrukud pidid tunnistama oma vastase paremust. Seega mõlemale tubli II koht. Tüdrukute pingutust kroonis naistemaadluse võistkondlikus arvestuses saavutatud III koht.

Tublilt maadles ka Dmitri Pobjaržin, kes tegi kaasa nii vaba- kui kreeka-rooma maadluses. Mõlemas maadlusstiilis jõudis ta pronksmedali eest maadlema. Vabamaadluses õnnestus seljatada tugev Kohtla-Järvelt pärit maadleja, tulemuseks III koht. Pika võistluspäeva lõpuks tal jõudu enam ei piisanud ning kreek-rooma maadluses jäi pronksmedal saamata. Tulemuseks viies koht. Dmitri maadles päeva jooksul kokku seitse matši.

Ivar Abner,
SK Kadrina treener

- - -

Andrus Endoja – õpilaste Eesti meister vabamaadluses

Siiski ei jäänud Eesti meistritiitel Kadrina Keskkooli õpilastel saavutamata. Maadlusklubis SK Caaro harjutav Andrus Endoja võitis vabamaadluse kehakaalus –85 kg esikoha. Esimeses kohtumises oli Andrus klubikaaslasest parem punktidega 10:0, teises kohtumises jäi matši alguses punktidega 2:6 taha, aga õnnestus oskuslikult poolaja lõpus vastane seljatada, kolmanda vastasega oli juba kergem.

Napilt jäi medalist ilma Reimo Ratsov, kes sai kehakaalus –41 kg 4. koha.

Ühe matšivõiduga piirdusid Liisbet Milvaste ja Elar Hinno.

SK Caaro treenerid on Valeri Pormann ja Marger Pormann.

Andrus Endoja – õpilaste Eesti meister
SK Caaro noorsportlased koos treeneriga

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo