29. jaanuaril toimus Rakveres Super Skypark Kooliliiga Lääne-Virumaa turniir võrkpallis 6.–9. klassi tütarlastele.

Kadrina Keskkooli neiud võitsid Rakvere Reaalgümnaasiumi II võistkonda 2:0 ja kaotasid sama tulemusega Rakvere Gümnaasiumi ja Rakvere Reaalgümnaasiumi I naiskonnale. Võistlus kohtadele 2.–4. oli väga tasavägine, "surnud ringiga" sai Rakvere Gümnaasium II koha ja Kadrina KK naiskond III koha.

Meie tüdrukud õpivad alles 6. ja 7. klassis ning see oli nende esimene turniir suurel väljakul. Paljud vastased olid aasta või kaks vanemad.

Kadrina kooli esindasid Inger Rummo, Karmel Veide, Kirsika Kaegas, Rahel-Marta Pihel, Adela-Roksett Kovaljova, Kairi Manninen, Kätlin Kirsch ja Reele Raap.

Jaan Rummi,
kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

6.–9. klassi tütarlaste võistkond koos treeneriga

Toetajad