22. jaanuaril võistlesid Kadrina Keskkooli 2.–3. klassi õpilased Swedbank Pallilahingu maakondlikul etapil. Nii poisid kui tüdrukud võitsid I koha.

Esikoht tagas meie palluritele edasipääsu veebruaris toimuvale pallilahingu finaalturniirile, kus osalevad iga piirkonna (maakonnad + 5 linna) kaks paremat võistkonda (kokku 40 poiste ja 40 tüdrukute võistkonda).

Tüdrukud mängisid koosseisus Lisann Uusküla, Elerin Pilt, Keiti Ruutupõld, Lii Mitt, Anette-Meribel Teiva, Kertu Liikane, Kata Loreida Õunap, Tristina Rummo.

Poisid mängisid koosseisus Andre Henry Michael Elven, Revor Mägi, Jürgen Mats Oidsalu, Kaur Korkma, Ken-Markus Kalvet, Roger Vool, Robert Uring, Aron Lavrits.

Õpilasi saatsid õpetajad Rutt Kuusemäe ja Ülle Kink.

Swedbank Pallilahing on 1.–3. klassi õpilastele mõeldud lihtne ja lõbus pallimäng, mis sobib suurepäraselt noortele, kes võrkpalliga alles esimest teretutvust sõlmivad. Mängu eesmärgiks on toimetada pall võrkpalli ülevaltsöödu (kahe käega) abil üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning püüdes palli takistada maandumist oma väljakupoolele.

Võrkpalli pallilahingu maakondliku etapi võitjad

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo