10. septembril toimusid Rakveres Lääne-Virumaa gümnaasiumide ja keskkoolide algklasside kergejõustiku meistrivõistlusted. Kadrina Keskkool tuli võistkondlikus arvestuse II kohale!

Tublid võistlejad, kes jõudsid individuaalselt kuue parema hulka, olid järgmised:

2.-3. klassi tüdrukud

Gertrud Kaubi - 60 m jooks - I koht (9,7); 400 m jooks I koht (1.23,1)

Marta Mitt - 60 m jooks II koht (9,7)

Lii Mitt - 60 m jooks 6. koht (10,1)

Keiti Ruutupõld - pallivise III koht (22,5); 400 m jooks 4. koht (1.30,2)

Elerin Pilt - pallivise 4. koht (22,0); 400 m jooks 6. koht (1.31,7)

Ilomai Kaldma - kaugushüpe III koht (3.45)

Lisann Uusküla - pallivise I koht (27,0); kaugushüpe 5. koht (3.40)

2.-3. klassi poisid

Roger Vool - pallivise I koht (37,5); 60 m jooks 4. koht (10,1)

4.-5. klassi tüdrukud

Elise Tõnurist - 400 m jooks 5. koht (1.19,7)

Gretel Pärlin - pallivise 6. koht (30,5)

- - -

Kadrina Keskkooli hõbedasesse võistkonda kuulusid järgmised õpilased:

2.-3. klassi tüdrukud

Gertrud Kaubi, Keiti Ruutupõld, Lii Mitt, Elerin Pilt, Lisann Uusküla, Tristina Rummo, Marta Mitt, Mirell Maasing, Eliise Piispea, Katre Roots, Ilomai Kaldma;

2.-3. klassi poisid

Roger Vool, Revor Mägi, Remo Ratsov, Martin Kerov, Ken-Markus Kalvet, Lauri Sillaots, Robert Uring, Sander Aasa;

4.-5. klassi tüdrukud

Gretel Pärlin, Ellen Räbovõitra, Elise Tõnurist, Adele Jäetma, Lisandra Möldre, Gete Aasa, Anna-Mariette Laanemaa, Kärt Kiitsak, Reti Jasmiina Vilu, Grete Uusküla, Marhel Kaasik;

4.-5. klassi poisid

Aivar Griffel, Sten-Saimon Tammiste, Kirill Pobjaržin, Tevo Metsalu, Remo Valdmets, Egert Helir Porval, Otto Truu, Rico Roven Rohtla, Emil Bremen.

Ülle Kink,
kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Vt lisaks: Võistluste protokoll (10.09.2019, Rakvere)

MINU KOOL - Kadrina Keskkooli e-päevik
RIKSWEB - raamatukogu e-kataloog
Kadrina Keskkooli koolivormi e-pood
Kadrina Keskkooli interaktiivse õppevara andmebaas
CADrina ITi ja NUTIfestival

Kes on lehel

Meil on lehel 106 külalist ja 0 liiget