Kergejõustik

II koht Lääne-Virumaa põhikoolide ja gümnaasiumide kergejõustiku 4-võistlusel Kadrina Keskkoolile vanemate poiste võistkonnalt!

16. mail toimus Rakveres koolidevaheline 4-võistlus (60 m jooks, kaugushüpe, pallivise, 600 m jooks). Seal esindasid meie kooli nii nooremate (2007-2008. a sündinud) kui vanemate (2005-2006. a sündinud) poiste võistkonnad. Individuaalselt seekord keegi poistest esikolmikusse ei jõudnud, küll aga andis vanemate poiste kokkuvõtlik punktisumma meie koolile võistkondliku II koha.

Vanemate poiste võistkond: Roger Pilt, Marten Romet Rindberg, Reimo Ratsov, Dmitri Pobjaržin, Gert Siim.

Nooremad poisid olid samuti tublid, jäid küll kokkuvõttes neljandaks, kuid said toreda võistluskogemuse võrra rikkamaks. Vähetähtis pole ka see, et enamik poistest saavad samas vanuseklassis võistelda ka järgmisel aastal, seega loodame, et järgmisel aastal kogemus maksab!

Nooremate poiste võistkond: Remo Valdmets, Albert Pukk, Sten-Saimon Tammiste, Rico Roven Rohtla.

Võistluse protokoll (16.05.2019, Rakvere)

Ülle Kink, kehalise kasvatuse õpetaja ja kergejõustikutreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Kergejõustik