Võrkpall

30. aprillil toimus Rakveres U14 vanuseklassi tüdrukute minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste Ida regiooni III osavõistlus. Kui kahel eelneval turniiril sai Kadrina võistkond 4. koha, siis seekord saadi 3. koht.

Ida regiooni moodustasid kolm Rakvere Spordikooli võistkonda, samuti Narva, Paide, Torma ja Kadrina naiskond.

Kolme turniiri kokkuvõttes said neli paremat koha Eesti U14 vanuseklassi meistrivõistluste finaalturniirile, mis toimub mai viimastel päevadel Võrus. Esimest korda sai Kadrina Keskkooli tüdrukute võistkond ainult oma mängijatega finaalturniirile, eelnevatel aastatel on meie paremad tüdrukud mänginud Rakvere Spordikooli eest.

Kadrina Keskkooli edukas võistkonnas mängisid Kairi Manninen, Adela-Roksett Kovaljova, Inger Rummo, Rahel-Marta Pihel, Karmel Veide, Kirsika Kaegas ja Kätriin Kotiesen.

Minivõrkpalli U14 vanuseklassi tüdrukud

Jaan Rummi, kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall