Võrkpall

Rakveres peetud Lääne-Virumaa koolide meistrivõistlustel 10.-12. klassi noormeestele said Kadrina Keskkooli võrkpallurid II koha.

Meeskonnas mängisid Gert Lužkov, Taavi Tikkerbär, Aleks Uusküla, Martin Stadnik, Jürgen Lankei, Gustav Lankei, Marten Romet Rindberg ja Sten Umerov.

- - -

Lõppesid Lääne-Virumaa rahvaliiga meistrivõistlused võrkpallis, mis kestsid novembrist aprillini ja millest võttis osa 12 meeskonda.

Kadrina Keskkooli meeskond sai sel turniiril 5. koha. Võistkonnas mängisid Kadrina Keskkooli õpilased, õpetaja ja 2 vilistlast.

Esikoha saanud Rakvere Spordikooli meeskond sai osaleda Coolbet Rahvaliiga finaalturniiril Jõhvis, kus võideldi meeste II tugevusgrupis. Poolfinaalis võideti Tallinna Lennujaama SK meeskonda 3:0, finaalis oldi paremad SK Tats Kiili võistkonnast 3:2.

Võidukas meeskonnas olid ka Kadrina võrkpallurid Aleks Uusküla, Martin Stadnik, Oliver Lankei, Gustav Lankei ja Jürgen Lankei.

Jaan Rummi, kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall