Maadlus

21. aprillil toimusid Põltsamaal Eesti meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses õpilaste vanuseklassis. Võistlustel osales 98 noort maadlejat.

Kadrina Keskkoolist osales kaks SK Kadrina maadlejat.

Keitlin Meribel Mägi saavutas naistemaadluse kehakaalus -42 kg III koha. See oli Keitlinile juba teiseks medaliks Eesti meistrivõistlustelt.

Dmitri Pobjaržin saavutas vabamaadluse kehakaalus -48 kg viienda koha.

Ivar Abner, SK Kadrina treener

- - -

SK Caaro maadlejatest tuli kaks Kadrina Keskkooli õpilast esikolmikusse.

Krislin Kirss saavutas naisemaadluse kehakaalus -66 kg tubli II koha ja tasuks tema esimene medal Eesti meistrivõistlustelt.

Vija Altmäe saavutas naisemaadluse kehakaalus -58 kg kolme matšivõiduga III koha ja see oli talle juba teiseks Eesti MV medaliks 2019. aastal.

Vabamaadluse kehakaalus -38 kg sai Harry Kondratjev 5. koha.

Kõik kolm harjutavad SK Caaro treenerite Valeri ja Marger Pormanni juhendamisel.

Krislin ja Vija - II ja III koht

- - -

Päev varem, 20. aprillil toimusid Luunjas XXXXII Jaan Jaago mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Võistlustest võttis osa 135 maadlejat Eestist ja Lätist.

Kadrina Keskkoolist osales võistlustel kolm SK Kadrina maadlejat.

Kennet Kesküla saavutas kehakaalus -29 kg II koha. Samas kehakaalus sai Karl Salumets 6. koha.

Ken-Markus Kalvet saavutas -32 kg kaaluvate poiste seas kaheksanda koha.

Ivar Abner, SK Kadrina treener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Maadlus