Võrkpall

Kadrina Keskkooli tüdrukud, kes mängisid minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste U-14 vanuseklassi Ida regiooni osavõistlustel Rakveres, said seitsme võistkonna vahelisel turniiril 4. koha.

Ka eelmisel sarnasel võistlusel oldi neljandad. Aprillis toimuv viimane turniir otsustab, kas Kadrina tütarlapsed pääsevad Eesti meistrivõistluste finaalturniirile Võrus, mis toimub mai lõpus. See oleks esimene kord kui Kadrina Keskkooli tüdrukud saaksid oma võistkonnaga olla Eesti 20 parema naiskonna hulgas.

Naiskonnas mängisid Rahel-Marta Pihel, Adela-Roksett Kovaljova, Inger Rummo, Kairi Manninen, Karmel Veide, Kirsika Kaegas ja Kätriin Kotiesen.

- - -

Veebruari viimasel päeval toimus vabariikliku võrkpallivõistluse "Rakvere karikas" neljas etapp. Kadrina Keskkooli poisid mängisid U-16 vanuseklassi poiste turniiril ühes võistkonnas Rakvere Spordikooli poistega.

Üheksa meeskonna vahelises võistluses sai esikoha Selver Tallinn, teine oli Põltsamaa Spordikool ning kolmanda koha said meie poisid.

Kadrina poisid sel turniiril olid Marten Romet Rindberg, Sten Umerov, Andreas Uusküla, Gregor Vool, Tenno Tingas ja Kert Pärnamäe.

Jaan Rummi, kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall