Suusaorienteerumine

Põlva lähistel Hatikul peeti Eesti Vabariigi aastapäeva eelõhtul ja aastapäeval suusaorienteerumise Eesti meistrivõistluseid lühi- ja tavarajal.

Hiljutised sulailmad ja sellele järgnenud külmad olid muutnud lumikatte napiks ja rajaolud jäisteks. Korraldajaklubi Põlva Kobras oli rasketele oludele vaatamata ette valmistanud rohkesti põnevust pakkuvad rajad. Kadrina Keskkooli õpilane Liis-Marii Kaso võitis nii lühi- kui tavarajal hõbemedali N16 klassis. Samuti kuulus talle teine koht suusaorienteerumise sama vanuseklassi karikasarjas.

Samal ajal võistles Ragnar Rooba Soome meistrivõistlustel, kus sprindis oli ta M17 vanuseklassis 7. ja sprinditeates koos Roope Ruuhialaga võitsid H20 klassis pronksmedalid. Eesti suusaorienteerumise karikasarja lõpetas Ragnar 2. kohaga.

Nii Liis-Marii Kaso kui Ragnar Rooba esindavad Eestit Rootsis Piteas toimuvatel Euroopa noorte meistrivõistlustel ajavahemikul 18.- 25. märts.

Liis-Marii Kaso (v) - Eesti MV II koht

Tulemused: EMV SO Lühirada, EMV SO Tavarada