Võrkpall

Eesti noorte U14 vanuseklassi minivõrkpalli meistrivõistluste Ida regiooni osavõistlusel osalesid Kadrina Keskkooli tüdrukud.

Turniiril osalenud Paide VK, Narva SK, Torma SK, Põltsamaa SK ja Rakvere SK tüdrukutega konkureerides sai Kadrina naiskond 4. koha. Kaheksa võistkonna turniiril kaotati III koha mängus napilt 1:2 Rakvere SK tüdrukutele.

Kadrina võistkonnas mängisid Rahel-Marta Pihel, Kairi Manninen, Adela-Roksett Kovaljova, Inger Rummo, Karmel Veide, Kirsika Kaegas ja Kätriin Kotiesen.

- - -

Paides toimunud maaspordiliidu "Jõud" meistrivõistlustel C-vanuseklassile mängisid Kadrina Keskkooli poisid Rakvere Spordikooli koosseisus. 14 meeskonna turniiril saadi 4. koht. Võistkonnas olid Andreas Uusküla, Sten Umerov, Marten Romet Rindberg, Kert Pärnamäe, Gregor Vool, Tenno Tingas ja Andreas Sepp.

- - -

Esimest korda korraldatud noorte võrkpallurite kehaliste võimete testil, millel nimeks Voller, osalesid Kadrina Keskkooli noored võrkpallurid.

Esmalt sooritati testid kiiruses, hüpetes, kõhulihaste jõus ja topispalli viskes oma treeninggruppides. Seejärel kutsuti iga vanuseklassi 21 paremat finaalvõistlusele Lähtesse.

Poista C-vanuseklassis pääses finaali neli Kadrina võrkpallurit. Marten Romet Rindberg sai 4 ala kokkuvõttes III koha, Sten Umerov oli 11. ja Tenno Tingas 14. Kahjuks ei saanud vigastuse tõttu võistelda Gregor Vool.

Nooremate tüdrukute kohad selgusid eelvõistluste põhjal. Inger Rummo sai III koha ja Karmel Veide oli 10.

Jaan Rummi, kehalise kasvatuse õpetaja ja võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall