Maadlus

15.-16. novembril k.a toimus Lätis Daugavpilsis seitsmendat korda rahvusvaheline turniir naistemaadluses Daugavpils Cup. Osalesid maadlejad Eestist, Leedust, Valgevenest ja Lätist.

Võistlusel osales kaks Kadrina Keskkooli noort maadlejat. Helena Victoria Viise (6.a klass) saavutas kehakaalus -46 kg I koha. Selles kaalukategoorias ei suutnud ükski maadleja kaotust vältida ning kolm tüdrukut lõpetasid võrdselt kolme võidu ja ühe kaotusega. Võitja selgitati "surnud ringi" tulemusel. Otsustavaks sai võistluse jooksul saadud tehniliste punktide summa, mis oli Helena Victorial kõige suurem.

Keitlin Meribel Mägi (6.a klass) saavutas kahe võidu ja ühe kaotusega kaheksa tüdruku konkurentsis kehakaalus -38 kg II koha.