Orienteerumine

18.-19. augustil toimunud Eesti meistrivõistlustel orienteerumisjooksu sprindis ja sprinditeates olid edukad Kadrina Keskkooli noored Liis-Marii Kaso, Aigi Einmaa ja Ragnar Rooba.

Individuaalselt saavutas Liis-Marii Kaso sprindis N14 klassis 8. koha, Aigi Einmaa N16 klassis 10. koha ja Ragnar Rooba tuli M16 klassis Eesti meistriks. Väga hea jooksu tegid Liis-Marii Kaso ja Ragnar Rooba koos Anett Kari (Tapa Gümnaasium) ja Ossi Priksiga sprinditeates, kus joosti end Viljandi Lossimägedes Eesti meistriks!

Rakvere OK noortevõistkond - I koht

25. augustil orienteerumise Eesti meistrivõistlustel tavarajal Kütiorus saavutas Liis-Marii Kaso N14 klassis 6. koha ja Ragnar Rooba M16 klassis 2. koha.

Orienteerumise teatejooksus orienteerusid end Eesti meistrivõistlustel M18/20 klassis hõbedale Ragnar Rooba koos Sander Pritsiku ja Siim Turbaniga (Rakvere Gümnaasium).

15. septembril tuli Eesti meistriks Ragnar Rooba orienteerumise pikal rajal.

Hooaja kokkuvõttes võitis Ragnar Rooba orienteerumise medalijahi. 2018. aasta lõpuks kogunes tema arvele Eesti meistrivõistlustelt 12 medalit, neist 9 kulda, 2 hõbedat ja 1 pronks.