Võrkpall

7.-10. juunini toimus Soomes Kuopios 34. korda maailma suurim noorte võrkpalliturniir Power Cup, kuhu sellel aastal tuli kokku 841 võistkonda ning üle 7000 poisi ja tüdruku.

Traditsiooniliselt olid sellel aastal jälle kohal ka Kadrina Keskkooli võrkpallurid. Meie D-vanuseklassi minivõrkpallimeeskond võitis alagrupis 6 mängu ja kaotas Soome meistritele. Vahegrupis võideti 4 mängu ja pääseti poolfinaali, kus tuli vastu võtta kaotus Läti Sigulda I meeskonnalt. 3.-4. koha mängus võideti Sigulda II meeskonda 2:1 ja saavutati 38 meeskonna konkurentsis III koht. Selle tulemuse teeb eriliseks see, et ainult Kadrina poistest koosnev meeskond ei olnud sellel turniiril medalit võitnud.

Küll on paljud meie poisid saanud medali Rakvere Spordikooli meeskonda kuuludes. Nii mängisid Rakvere Spordikooli B-vanuseklassi meeskonnas Aleks Uusküla ja Martin Stadnik, kes samuti said III koha 20 meeskonna hulgas.

Kadrina Keskkooli D-vanuseklassi pronksises meeskonnas mängisid Sten Umerov, Andreas Uusküla, Marten Romet Rindberg (meeskonna parim mängija sel turniiril), Gert Ruuto, Gregor Vool ja Andreas Sepp.

Meie D-vanuseklassi võrkpallimeeskond

Kirjutas Jaan Rummi, võrkpallitreener