Võrkpall

Pühapäeval, 3. juunil lõppes Võru Spordikooli välisväljakutel kolm päeva kestnud kuni 14-aastaste noorte (D-vanuseklassi) minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalturniir, millest võttis osa 20 poiste ja 20 tüdrukute võistkonda.

Algselt olid võistkonnad jagatud nelja viieliikmelisse alagruppi, misjärel toimusid kohamängud. Kadrina Keskkooli poisid pääsesid alagrupist edasi mängima kohtadele 1.-8.

Päikese ja tuulega võideldes kaotati kolm mängu napilt 1:2, võideti kolm mängu 2:0 ja saavutati lõpuks Eesti meistrivõistlustel 5. koht. See on Kadrina noorte võrkpallurite parim koht minivõrkpallis Eesti meistrivõistlustel.

Turniiri võitis Pärnu Spordikooli I võistkond, teine oli Selver Tallinna I võistkond ja kolmas Võrkpalliklubi Täht Tallinn.

Kadrina Keskkooli meeskonnas mängisid Sten Umerov, Andreas Uusküla, Marten Romet Rindberg, Kert Pärnamäe, Gert Ruuto ja Gregor Vool.

Kirjutas Jaan Rummi, võrkpallitreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Võrkpall