Kolmapäeval, 15. mail külastasid Kadrina Keskkooli Eesti võrkpallikoondise mängijad kapten Kert Toobal ja Andres Toobal.

11. mail k.a toimus Valtu Spordimajas 31. korda võistlus kreeka-rooma maadluses Kehtna Liud. Võistlustest võttis osa 24 klubi Eestist ja Lätist kokku 191 maadlejaga.

8. mail toimusid Rakveres Lääne-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused males, millest võttis osa ka kaks Kadrina Keskkooli male huviringi õpilast: Mirtel Römer (3.a) ja...

4. mail osalesid SK Caaro noormaadlejad Soomes Kouvola linnas turniiril XXVII Perinteiset Ollin painit. Medalini jõudis viis Kadrina Keskkooli õpilast.

30. aprillil toimunud 59. Vallimäe karikajooksul võitis U14 vanuseklassis I koha Roger Pilt, tema vend Gregor tuli U18 vanuseklassis II kohale.

30. aprillil toimus Rakveres U14 vanuseklassi tüdrukute minivõrkpalli Eesti meistrivõistluste Ida regiooni III osavõistlus. Kui kahel eelneval turniiril sai Kadrina...

Mototraieli EMV 2019 hooaja I etapp toimus 27. aprillil Tartus. Otto Truu liikus käesoleval hooajal edasi E klassi ning saavutas uue raskusastmega klassis avaetapil 5. koha.

Rakveres peetud Lääne-Virumaa koolide meistrivõistlustel 10.-12. klassi noormeestele said Kadrina Keskkooli võrkpallurid II koha.

21. aprillil toimusid Põltsamaal Eesti meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses õpilaste vanuseklassis. Võistlustel osales 98 noort maadlejat.

15. aprillil toimusid Rakveres Lääne-Virumaa koolide meistrivõistlused võrkpallis 6.-9. klassi poistele. Esikoha saavutasid Kadrina Keskkooli võrkpallurid.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport