4.-5. klasside Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli Lääne-Virumaa võistlustel võitsid Kadrina Keskkooli tüdrukud teist aastat järjest esikoha.

17. oktoobril toimus vabariikliku võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" I etapp. Kokku mängitakse viis etappi, mille põhjal selgub üldvõitja.

12.-14. oktoobril toimusid Tartus kuni 20-aastaste noormeeste Eesti karikavõistlused. Kuue tugevama meeskonna finaalturniiril osales ka Rakvere Spordikooli meeskond, kes...

Käesoleva aasta viimasel mototraieli võistlusel Murastes rajale läinud Otto Truu (3.a) võitis II koha.

Pühapäeval, 14. oktoobril said oma esimesed tuleristsed kätte meie U12 Karupojad. 15 pisikest Karu mängisid Väike-Maarjas kohaliku võistkonna, Tamsalu ja Viru-Nigula vastu.

Laupäeval, 13. oktoobril k.a toimus Tapal juba 16. korda maadluspäev. Osales 90 maadlejat Eestist, Lätist ja Soomest.

9. oktoobril toimunud Lääne-Virumaa murdmaajooksu meistrivõistlustel tulid Dagmar Lui ja Gregor Pilt oma vanuseklassi meistriteks, auhinnalise II koha sai Rasmus Lui.

Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlustel saavutasid Kadrina Keskooli kossupoisid suurepärase 3. koha. Kohamängus tõi võidu seejuures lõpusekundi vise.

Traditsioonilisest kooli aastapäevale pühendatud läbi Kadrina teatejooksust võttis sel aastal osa 18 õpilaste võistkonda ning õpetajate koondis.

Septembrikuu viimasel laupäeval toimus Vasalemma traiel 2018, kus klassis "noored vaba" saavutas Otto Truu suurepärase I koha.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport