Meie kooli projekt "Sõber kurk" sai ellukutsutud soovist teada saada, kuidas saab seemnest taim ja valmib vili. Koolis kasvanud taimed on olnud uskumatult visad. Nad on idanenud, õitsenud ja viljunud vaatamata kuivusele ning kuumusele.

Nüüd, kui algklassid on koolis tagasi, jagub koolis kasvanud kurkidele tähelepanu ning hoolitsust rohkem. Klassides kasvavad kurgid pakuvad õie-, vilja- ja leheilu. Esimesed omakasvatatud kurgid on ka maitstud.

Projekti käigus saime teada, et kurk on väga visa taim.

Rita Rammo, klassiõpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo