Taas kord avas meie üheksandikele oma ukse üks meie valla ettevõte. Sedapuhku oma 10 aasta juubelit tähistav Metallituba OÜ.

Metallituba OÜ on 22 töötajaga pereettevõte. Nende peamisteks klientideks on metsaveotõstukite ja põllumajandushaagiste tootmisega tegelevad ettevõtted, kellele pakutakse allhanketeenust. Ja loomulikult kogub üha enam kuulsust nende PUMPIC ehk pumpa ja putita toode, millest üks on ka meie spordihoone juures ning leiab aktiivset kasutust.

9.d klassi õpilastele tutvustati põhjalikult toodete valmimist alates tellimuste vastuvõtust ja vajadusel jooniste tegemistest. Nägime, kuidas toimivad mitmed metallitööstusseadmed, sh automaatne metallisaag, erinevate detailide painutusseade ja torupainutuspink, plasmalõikusliin. Saime teada, et kõik tööd tuleb teha millimeetri täpsusega ning et kõik valmistooted peavad olema kvaliteetsed.

Metallituba OÜ hoolib väga oma töötajatest ning püüab neid meeskonnana hästi toimimas hoida. Ja kuigi ettevõttes töötavadki hetkel peaasjalikult meessoo esindajad, siis seda imetlemisväärsem oli, kui särasilmselt ja innustunult rääkis juhataja Triin Toming oma ettevõtte tegemistest ja toodetest.

Täname südamest sooja vastuvõtu eest! Soovime palju õnne ja pikki tegevusaastaid!

Kaire King
inglise keele ja karjääriõpetuse õpetaja


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm