Möödunud nädalal külastasid viiendad klassid teaduskeskust AHHAA ning Ettevõtlusküla. Päev oli põnev ja teguderohke.

Teaduskeskuses said noored iseseisvalt kõikidel näitustel katsetada ja praktiliselt käe külge panna. Ettevõtluskülas oli õpilastel võimalik astuda ettevõtja kingadesse ning proovida rollimängus ärimaailma võlusid ja valusid.

Ettevõtmine oli tegelikult pikem protsess, sest osaliselt olid noored sõiduks ise raha teeninud. Sõbrapäeval korraldati koolis laat, mille tulud läksid kõik just selle sõidu finantseerimiseks. Oma õla pani kulude katmisele alla ka Lääne-Viru Arenduskeskus!

Arenduskeskuse abil on õpilastel küpsenud juba ka uus plaan – pakkuda ka meie kooli noorematel õpilastele võimalust mobiilset ettevõtlusmängu mängida. Viiendate klasside õpilased olid päeva tulemusel igatahes väga valmis mängude läbiviimisel abiks olema.

Egert Eenmaa, kommunikatsioonijuht


Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid
Erasmus+
Haridus- ja Noorteamet

Partnerid

Tartu Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Lennuakadeemia
Tervist edendavad koolid (TEK)
VEPA Käitumisoskuste Mäng
ProgeTiigri programm
Kiusamisvaba Kool
KiVa programm
Ettevõtlik Kool   EMU logo transparent 01 unescologo