Viimastel päevadel on koroonaviirus hakanud levima kooli siseselt õpilaste ja töötajate hulgas. Sellest tulenevalt läheme alates 10. märtsist – 11. aprillini k.a täielikult üle distantsõppele. Seega ei tule kooli kontaktõppele ka eriklasside õpilased.

Õpetajad juhendavad õpilasi kodudest. Õppe läbiviimisel juhinduda distantsõppe korralduse dokumendist.

Koolimaja on avatud järgmiselt:

Teisipäeval, 9. märtsil tavapäraselt

Kolmapäeval, 10. märtsil 7.00–13.00

Nendel aegadel on võimalik võtta nii õpilastel kui õpetajatel vajalikke õpikuid ja muid õppevahendeid distantsõppeks. Töötab ka raamatukogu. Pääs koolimajja sisehoovis asuvast uksest.

Alates 11. märtsist k.a on koolimaja üldjuhul suletud. Erivajaduse puhul leppida pääs koolimajja kokku telefonil 509 4734.

Toidupakkide jagamisest

Lp lapsevanemad! Kui on soov saada oma lastele toidupakk märtsikuu eest, palun registreeruda kuni 11. märtsini k.a kella 16-ni telefonil 322 5640.

Täpsem info toidupakkide kättesaamise kohta järgmise nädala algul.

Praegu on väga keeruline aeg meie kõigi jaoks. Püüdkem olla ikka optimistlikud ja leida endas positiivsust. Ainult üheskoos, täites kõiki reegleid, saame kurjast viirusest võitu.

Tänan teid kõiki mõistva suhtumise eest!

Olge ikka viiruse suhtes negatiivsed ja püsige tervetena!
Arvo Pani

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel
Euroopa Liidu struktuurifondid