Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele läheme alates 14. detsembrist k.a kontaktõppelt üle distantsõppele. Nimetatud õppevorm kehtib esialgu kuni talvise koolivaheajani, ehk kuni 22. detsembrini k.a.

• Vajadusel täiendav õppetöö ja konsultatsioonid individuaalse kontaktõppena lubatud koolimajas ainult aineõpetaja ja õpilase kokkuleppel.
  • Koolimaja on avatud 14. detsembrist kuni 18. detsembrini k.a kella 16.30-ni.
  • Õpilastransport liigub tavapärase graafiku järgi.
  • Toitlustamist sel perioodil ei toimu. Kõigile õpilastele jagatakse toidupakid.
  1. Toidupakkide saamiseks palun registreeruda 14. ja 15. detsembril kell 9.00–14.00 telefonil 322 5640, öeldes ka koha, kust soovite paki kätte saada.
  1. Toidupakke jagatakse 21. detsembril k.a kell 11.00–15.00 järgmistes kohtades:
  1. KADRINA kooli söökla
  2. HULJA raamatukogu
  3. KIHLEVERE raamatukogu
  4. VOHNJA raamatukogu
  5. VIITNA raamatukogu
  6. RIDAKÜLA seltsimaja
  7. SALDA KÜLA 4-2 (Hannely Piiskoppel)

Koolivaheaeg alates 23. detsembrist 2020 kuni 10. jaanuarini 2021.

Soovin kõigile jätkuvat rahulikku jõuluaega ja oleme ikka terved!

Arvo Pani,
direktor

Toetajad

Vaata, mis on uut Kadrina valla kodulehel